İletişim :
0216 348 64 55 -

Atölye Süresi: 4 hafta

Başlangıcı: 30 Nisan Pazar

Saat: 17.30-20.00

İthaki Akademi’de tüm yetişkinlerin içindeki çocuğa dokunurken yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak Yetişkinler İçin Ahşap İşleme ve Hobi Marangozluğu Atölyesi başlıyor.

Zoru seven, ağacı işlemekten hoşlanan anne-baba, öğretmen/pedagog, hobi ve ahşap sever tüm yetişkinler el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek için bu atölyeye katılabilirler. Atölyeye katılanlar, ahşabı tanıyıp işleyerek oyuncaklar, dekoratif işler ve aksesuarlar gibi farklı tasarımlar üretebilecek beceriye sahip olacaklar.

Atölye İçeriği:

Tahta, çekiç, çivi, zımpara, beyin, kalp ve ellerin çalıştığı bir atölyede, ağacın ve ilgi alanına yönelik ahşap işleme yöntemlerinin tanıtılacağı bu atölyede ilk 2 derste teorik ve uygulamalı çalışma ile ağacın basit olarak nasıl işleneceği görülecektir. Kalan iki derste ise yaratıcı proje ekipleri ve bireysel tasarım çalışmaları gerçekleştirilecektir. 4 çalışma sonrasında “Ağaç kurdu” unvanı alacak katılımcılar kendi yaşamlarında balkon, oda, işyeri ve yeşillik alanlarında hayal kurdukları objeleri basit aletlerle hayata geçirebileceklerdir.  Grup minimum 10 kişi ile başlamaktadır.

Not: Boyalarımız glüten vb. alerjisi olanlara zarar vermeyen özel bir ahşap boyasıdır.

Program ücreti: Atölye ücreti(4 hafta ) 300 TL +KDV (4 hafta için atölye ücretine ek olarak 200 TL malzeme ücreti alınacaktır. Ahşap malzeme, basit alet seti dahildir ve eğitim sonrası katılımcıda kalacaktır.)

Atölyeye haftalık katılımlar 75 TL+KDV (Günlük katılımlarda ek olarak  50Tl malzeme ücreti alınacaktır.)

Atölye ücretini banka havalesi ya da EFT yöntemiyle yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçenekleri için lütfen 0216 348 64 55 ya da 0533 064 01 01 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

*Banka aracılığı ile yapacağınız ödemelerde açıklama kısmında mutlaka program adını belirtmenizi rica ederiz.

Başvurular için detaylı bilgi: bilgi@ithakiakademi.com ve 0216 348 64 55 ya da 0533 064 01 01

Deniz Doğruöz Kimdir?

Yetişkin Eğitimi ve Çocukluk-Ergenlik pedagojisi üzerine çalışmaları olan Deniz Doğruöz, 2001 yılında Theo Hasselo isimli bir ahşap ustasından marangozluğu usta-çırak ilişkisi ile öğrenmiştir. Yurtiçi ve yurtdışında yaptığı farklı çalışmalarda, ağacın ve ahşabın insan doğası ve gelişimi için destekleyici özelliklerini atölye çalışmaları ile yaşatmaya çalışmıştır. İnsana dokunan, emekle severek üretmenin önemsendiği kurumlarda ahşap işleme, ahşap tasarım atölyeleri gerçekleştirmektedir.

Ders Konuları

No curriculum found !
Bilgi ve Başvuru
  • ÖZEL
  • 4 Gün
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Adres: Caferağa Mah. Neşe Sok. No:31 Kadıköy / İstanbul

İletişim: 0216 348 64 55
Mail: bilgi@ithakiakademi.com

Setup Menus in Admin Panel