İletişim :
0216 348 64 55 -

Atölye Süresi: Her Hafta

Başlangıcı: 30 Nisan 2017

Saat: 15.30-17.15

İthaki Akademi’de tüm çocuklar için yaratıcılıklarını arttıracak Ahşap Oyuncak Atölyesi başlıyor.

Çocuklara ahşabı işleyerek, el işi becerilerini  güçlendirirken yaratıcılıklarının gelişmesine katkı sağlayacak eğlenceli bir çalışma sunuyor.

Tahta, çekiç , çivi, zımpara, beyin, kalp ve ellerin çalıştığı bu atölyeye ilgili herkesi bekliyoruz!

Atölyenin İçeriği:

Waldorf Pedagojisi yönteminde ağaç ve oyuncaklara yaklaşımına uygun olarak çocukların hem el becerileri hem de yaratıcılık ve özgüvenlerini destekleyen bir yaklaşım benimsenmektedir. Bu atölyede benimsenen bu yaklaşımla çocukların ağacı tanıyarak ahşabı işlemeleri ve yaratıcılıklarını kullanarak oyunlarında yaşatacakları oyuncakları üretmeleri sağlanacaktır. Etkinlik sonunda ürettikleri tahta oyuncaklar çocuklarda kalacak ve evlerine götürebilecekler.

  • Ahşap Oyuncak Ormanı Tasarım Atölyesi
  • Oyuncak Ev Tasarım Atölyesi
  • Ahşap Çizgi Film Makinası Tasarım Atölyesi
  • Ahşap Oyuncak Şehri Atölyesi

Eğitime Kimler Katılmalı:

Eğitime 3-12 yaş arası tüm çocuklar katılabilmektedir. 3-6 yaş arası çocuklar mutlak aileleri ile(1 ebeveyn), 7-12 yaş arası çocuklar ise isterlerse aileleri isterlerse kendi başlarına katılabileceklerdir. Zoru seven, ağacı işlemekten hoşlanan herkesi bekliyoruz.

Not: Boyalarımız glüten vb. alerjisi olanlara zarar vermeyen özel bir ahşap boyasıdır.

                  

 

Program ücreti:

Bir ebeveyn-çocuk seans katılım ücreti: 50 TL +KDV    (Atölye ücretine ek olarak   25 TL malzeme ücreti alınacaktır.)

Aylık kayıtlarda ise (4 seans) bir ebeveyn-çocuk katılım ücreti: 180+KDV    (Atölye ücretine ek olarak  dört seans için 90 TL malzeme ücreti alınacaktır.)

 

Program ücretini banka havalesi ya da EFT yöntemiyle yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçenekleri için lütfen 0216 348 64 55 ya da 0533 064 01 01 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Deniz Doğruöz Hakkında

Yetişkin Eğitimi ve Çocukluk-Ergenlik pedagojisi üzerine çalışmaları olan Deniz Doğruöz, 2001 yılında Theo Hasselo isimli bir ahşap ustasından marangozluğu usta-çırak ilişkisi ile öğrenmiştir. Yurtiçi ve yurtdışında yaptığı farklı çalışmalarda, ağacın ve ahşabın insan doğası ve gelişimi için destekleyici özelliklerini atölye çalışmaları ile yaşatmaya çalışmıştır. İnsana dokunan, emekle severek üretmenin önemsendiği kurumlarda ahşap işleme, ahşap tasarım atölyeleri gerçekleştirmektedir.

Ders Konuları

No curriculum found !
Bilgi ve Başvuru
  • ÖZEL
  • 1 Gün
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Adres: Caferağa Mah. Neşe Sok. No:31 Kadıköy / İstanbul

İletişim: 0216 348 64 55
Mail: bilgi@ithakiakademi.com

Setup Menus in Admin Panel